head> تربيت معلم ،دانشگاه فرهنگيان، اخبار تربيت معلم، استخدام تربيت معلم، کارداني تربيت معلم، پيامبر اعظم، سايت تربيت معلم،دانشجويان تربيت معلم ورودي 88، استخدام دانشجويان تربيت معلم،تربيت معلم ورودي 88، آخرين خبرهاي جديد استخدامي براي دانشجويان تربيت معلم،دانشگاه تربيت معلم،دانشگاه فرهنگيان،تربيت معلم تهران،سايت تربيت معلم،اخبار تربيت معلم،خبرنامه دانشجويان تربيت معلم،تعويق استخدام دانشجويان تربيت معلم،آغاز استخدام دانشجويان تربيت معلم،دانشگاه تربيت معلم تهران،دانشگاه تربيت معلم تهران،تعهد خدمت تربيت معلم،مجتمع آموزش عالي پيامبر اعظم (ص)،زمان اعلام نحوه استخدام دانشجويان تربيت معلم،استخدام3900 دانشجوي تربيت معلم در وزارت آموزش و پرورش،وزير آموزش و پرورش،کميسيون آموزش و تحقيقات،احياي دوباره مراکز تربيت معلم،Teacher training University،Shahid Rajaee Teacher training University
تربیت معلم (دانشگاه فرهنگیان) 88
اخبار پیگیری های استخدام ورودیهای 1388 تربیت معلم (دانشگاه فرهنگیان)
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۳۰ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |

به نام خدا


متاسفانه عدم رعایت ایمنی برای دانش آموزانمان باعث شده تا هر چند وقت یکبار شاهد حوادث وحشتناکی باشیم که دانش آموزان بی گناهمان قربانی آنها هستند. 

 حادثه ی بسیار تاسفبار و بزرگ مرگ 26 دانش آموزش دختر در واژگونی اتوبوس اردوی راهیان نور در شهر بروجن را به ملت ایران و خانواده های این عزیزان تسلیت می گوییم و از خدای بزرگ برای آنها که رفتند بخشش و برای آنها که ماندند سلامتی کامل و برای خانواده های این عزیزان صبر و آرامش خواستاریم.

 قطعا چنین حادثه ی دلخراش و غمناکی را هیچ تاسف و اندوهی جبران نخواهد کرد و داغ این درد جاودانه خواهد بود اما از مسئولین امر تقاضا داریم با مسئولین و مقصران این حادثه ی وحشتناک و بسیار تاسفبار برخورد سریع و قاطع به عمل آورده تا عدالت اجرا شده و درس عبرتی برای دیگران باشد.

 از برنامه ریزان نظام آموزشی هم می خواهیم هرچه سریعتر قانونی جامعه برای ایمنی همه جانبه دانش آموزان و تعیین دقیق مسئولیت افراد در برابر چنین حوادثی طراحی کنند تا مسئولیت افراد روشن شده و هرگز شاهد تکرار چنین حوادث دردناک و تلخی نباشیم.


دانشجویان و فارغ التحصیلان ورودی 88 مراکز تربیت معلم کشور

نوشته شده در تاريخ شنبه ۲۹ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |
امروز فراکسیون فرهنگی مجلس جلسه داره و کمبود معلم دوره ابتدایی هم یکی از موضوعاته و وزیر هم هست

فورا با نمایندتون تماس بگیرید و بگید که کمک کنن تا روی بکارگیری ما اجماع بشه، باید همه تلاش کنیم، خواهشا به همه اطلاع رسانی کنید

نوشته شده در تاريخ شنبه ۲۹ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |

خب حالا که قانون تصویب شده وزارتخونه هم باید به قولش عمل کنه

به این شماره پیام بدیم و پیگیر باشیم


پیامک وزات آموزش و پرورش :300012

نوشته شده در تاريخ شنبه ۲۹ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |
سخنگوي شوراي نگهبان گفت: طرح الحاق دو تبصره به ماده (17) قانون تعيين تكليف استخدامي معلمين حق‌التدريسي و آموزشياران نهضت سواد آموزي در وزارت آموزش و پرورش مصوب جلسه مورخ نوزدهم مهر ‌ماه يكهزار و سيصد و نود و يك مجلس شوراي اسلامي در جلسه مورخ 26/07/1391 شوراي نگهبان مورد بحث و بررسي قرار گرفت كه مغاير با موازين شرع و قانون اساسي شناخته نشد.

...................................................

خدایا شکر، بخاطر اینکه به ما شهامت تلاش کردن برای هدف دادی، به ما لیاقت رسیدن به هدف دادی. به ما همت زیرپا گذاشتن هدف را بخشیدی

از همه ی کسانی که تلاش کردند ممنونم، همه ی آنهایی که مردانه دویدند، عرق ریختند ولی وقتی نتیجه تلاششان را ندادند، دوباره و چند باره انقدر به هدف کوبیدند تا سرانجام به هدف رسیدیم.

این موفقیت حاصل جدایی از من و تو و به ما تبدیل شدن است. 

خدایا بخاطر هه چیز ممنونم

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۲۶ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |

یکی از دوستان این نظرو گذاشتن که پست می کنم :

من زنگ زدم دانشگاه فرهنگیان قسمت امور خوابگاه و غذا. اونا فکر میکنن ما 88ی ها همه استخدام شدیم و برای همین هزینه هایی که اعلام کردن برای همه یکسانه. من گفتم ما هنوز استخدام نشدیم و خانم ساعتچی گفت ما پیگیری میکنیم هزینه های شما رو کاهش بدن ولی امروز که دوباره زنگ زدم کلا حرفای دیروزشو فراموش کرده بود.

از همه بچه ها میخوام زنگ بزنن و بگن که ما هنوز استخدام نشدیم و نباید هزینه های ما با معلما یکسان باشه. اگه همه زنگ بزنن مطمئنا زود تر پیگیری می کنن.
اینم شماره مستقیم:
02187751323
خانم ساعتچی مسول امور غذا و خوابگاه دانشگاه فرهنگیان

نوشته شده در تاريخ شنبه ۲۲ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |
حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش عصر روز سه شنبه برای پاسخگویی به پرسش نادر قاضی پور و قائید رحمت نمایندگان ارومیه و درود، کامران، آرامی، جعفرزاده، نقوی، آلیا و طیب زاده نمایندگان اصفهان، بندر عباس، رشت، ورامین، و تهران، عبدالوحید فیاضی نماینده نور و محمود آباد و محمد فیروزی نماینده نطنز در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حاضر می‌شود.

نوشته شده در تاريخ جمعه ۲۱ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |
به نقل از یکی از دوستان پیگیر: 

آقای قاضی پور با اقای وزیر صحبت کردن و ایشون گفتن چون با کمبود نیرو مواجه هستیم به محض تایید شورای نگهبان بکارگیری ورودی های 88 رو شروع میکنیم و منتظر ابلاغ نمیمونیم.

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۹ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |

حق جز با تلاش و کوشش بدست نمی‌آید، آن کس که در تلاش و طلب چیزی باشد، یا به همه آن و یا لااقل به قسمتی از آن دست خواهد یافت.

 نهایت کوشش را در زندگی داشته باش، دلیل این امر این است که عاقبت، هر جوینده‌ای یابنده است.

 در راه خدا تا سرحد توان تلاش کن و هرگز سرزنش سرزنش‌گران تو را از تلاش در راه خدا باز ندارد

علی (ع)

...............................................................

خدا رو شکر که تصویب شد


شورای نگهبان باید تایید کنه که زیاد طول نمیکشه

این پیروزی شیرین رو به همه ی کسایی که ننشستن و مردونه پیگیری و تلاش کردن تبریک میگم

نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۶ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |
سلام

با دو نفر از نمایندگان صحبت کردن دوستان، هردو تاکید کردند که چهارشنبه طرح ما اولیه و مسولش هم همینو گفتن.

ولی خواهشا همه به نمایندتون بگین تذکر بدن تا اشتباهی یا کوتاهی پیش نیاد

نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۱ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |
خبرگزاری فارس: سخنگوی کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه مجلس چند طرح اورژانسی را برای کنترل قیمت ارز مطرح خواهد کرد، گفت: ممنوع شدن خرید و فروش آزاد ارز مهمترین طرحی است که مجلس هفته آینده آن‌ را بررسی خواهد کرد.

........

خبرگزاری فارس: نقوی در پاسخ به ادعای سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه ارتباط دادن بین تحریم‌ها و افزایش قیمت ارز، استمرار سیاست‌های ضدایرانی دولت آمریکاست، گفت که حباب ارز به زودی شکسته خواهد شد. نمایندگان طرح دوفوریتی تهیه کرده‌اند که موجب خرید و فروش آزاد ارز ممنوع می‌شود.

..........................................................

سخنان مقام معظم رهبری در مورد مقام معلم:

* در منطق اسلام مسئله تعلیم و تربیت؛ به معنای زندگی بخشیدن به فرد و جامعه است؛ اما در نگاه تمدن مادی، معیار ارزش گذاری معلم؛ قابلیت تبدیل فعالیتهای او به پول است.

* نگاه به معلم باید همان نگاه اسلامی باشد که در آن، متعلم در مقابل معلم در اوج ادب؛ سپاسگزاری و خضوع قرار داد و آحاد مردم نیز به معنای حقیقی برای معلم؛ احترام و ارزش قائلند.

منزلت معلمان با بخشنامه و دستور به دست نمي‏آيد، ... اينها را بايد تأمين كرد. يك مقدار به خود معلم مربوط است، يك مقدار به مديران تعليم و تربيت در آموزش و پرورش مربوط است، يك مقدار هم البته به مسئولانِ تصميم‏گير كشور ارتباط پيدا مي‏كند.

.........................................................

پیشرفت کشور است که ما را از شر آمریکا و اسرائیل و انگلیس و روسیه و ... نجات خواهد داد.

و چگونه به سرعت واقعی پیشرفتمان برسیم وقتی ارزش و اعتبار تفکر و علم و معلم اینگونه متزلزل و فاقد اعتبار و اولویت است؟ 

رئیس جمهور یا هرکس دیگری زمانی میتواند حرکت کند که همه ی 70 میلیون ایرانی تفکر انتقادی و فکر خلاق داشته باشند که این تنها بدست نظام آموزشی محقق می شود که متاسفانه برای سیاسیون ما فاقد اعتبار و ارزش و اولویت است پس مشکل اصلی ما در درجه اول خودمان و سیاستمان است.

گاهی به آمریکا و اسرائیل حسودیم می شود و می گویم خوش به حال آمریکا، خوش به حال اسرائیل، کاش نیمی از وقتی که صرف لق لقه ی زبان کردن آنها در مجلس و دولت بود را برای ما و نظام آموزشی هم می گذاشتند ولی ظاهرا این جزو محالات است، چون بعضی ها با همین لق لقه ی زبان هاست که می خواهند انقلابی شناخته شوند نه در عمل ...

انگار نمی دانند که تحصیل کرده ی نظام از رده خارج شده ی ایالات متحده هستند که قبل از انقلاب به ما هدیه کردند تا همیشه عقب تر از آنها باشیم، شاید هم می دانند و برایشان زیاد مهم نیست ...

نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۰ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |
یکی از دوستان فایل صوتی برنامه رادیو رو با آقای وزیر به من رسوند، واقعا وزارت  به چالش کشیده شد و آقای وزیر مات شده بودن!

 درمورد بودجه گفتن اردیبهشت به دست ما رسید که درست نیست چون بودجه 3 اسفند رسید دست رئیس جمهور و مهلت 15 روزه هم لازم نیست قانون گفته تا 15 روز حتی با اون هم باز میشه توو فروردین بدست وزارت رسیده، درباره ی نیروهای مسلح هم که فکر نمیکنم خودشون هم متوجه شده باشن چی گفتن، درباره ی سرباز معلمی هم حتما اشتباهی شده چون به ما کسی این حرفارو نگفته که برین ما تبدیل وضعیتتون میکنیم و هیچ تعهدی هم در کار نبوده و ... و ...

در نهایت گفتن تا قانونی که توو مجلس هست تایید نهایی بشه و به دست ما برسه میشه آذرماه که این واقعا تعجب آور بود چون اگه شورای نگهبان ایراد نگیره قانون نهایتا تا آخر مهر دست وزارتخونست، امیدوارم اشتباه کرده باشند.

کلا خیلی اشتباه و سردرگمی توو صحبت هاشون بود در نهایت گفتن ما حمایت میکنیم از طرح و هر وقت بدست ما برسه اجرا میکنیم ...

یکی از دوستان که آشنا داشتن توو رادیو گفته حدود 8 هزار پیامک رسیده از طرف 88یها به برنامه، کل رادیو خبرش پیچیده!

فایل صوتی

نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۰ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |
با سلام

دوستان باید توجه داشته باشیم که به محض تایید نهایی طرح همونطوری که هم وزارت و مجلس قول دادند باید متعهد خدمت بشیم و تعلل به هر نامی و با هر دلیلی قابل قبول نیست. دانشجویان جدید هیچ ربطی به ما ندارن و وضعیت اونها با ما کاملا متفاوته.

طرح هم مورد تایید وزارت و شخص آقای وزیره و هم وزیر و هم آقای کیارشی به کمیسیون قول دادن که به محض ابلاغ طرح اجرا کنن. جای هیچ نگرانی نیست و حتی با بعضی جاها هم صحبت شده از طرف بعضی دوستان تا طرح 100% بر اساس همین روال و سریعا اجرا بشه 

فقط منتظر ابلاغ طرح هستیم و قانونی که طبق قول باید سریع اجرا بشه


نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۰ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |

دکتر ˈمحمود نگهبان سلامی ˈروز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در رشتخوار گفت: کار های استخدامی معلمان حق التدریس ، تربیت معلمی های سال 88 ، کارکنان پیش دبستانی و مربیان بهداشت در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بررسی و مصوب شده که در صحن علنی مجلس مطرح و با تصویب نمایندگان ،برنامه استخدام این افراد در آموزش و پرورش اجرا خواهد شد.

وی اظهارداشت : در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی نتیجه ای که قطعی شده مربیان پیش دبستانی نیز طبق روال قبلی که از دو سال به بالا سابقه کاری دارند از طریق آزمون در اولویت استخدام قرار خواهند گرفت.

نماینده مردم رشتخوار و خواف در مجلس شورای اسلامی ،افزود: اگر این مصوبه در مجلس شورای اسلامی در هفته آینده رای بیاورد، افراد مذکور تا پایان مهر ماه در آموزش و پرورش استخدام می شوند.

(آقای نگهبان بارها تاکید کردند که وزارت آپ بهشون قول داده و حتی امضای وزیر و معاونشون رو، روو سایتشون گذاشتند)

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۵ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |
به نمایندمون زنگ زدم گفتم برید کمیسیون صحبت کنین، گفت: به من ربطی نداره آقا (با همین لحن) میرم به فلانی و فلانی که کمیسیون هستن میگم ...

میخواستم جوابشو بدم که دیگه با ملت اینطوری حرف نزنه، گفتم فعلا طرح تصویب بشه توو شورای نگهبان برای این هم دارم موقع انتخابات و توو شهر به همه میگم آقا چقدر خوب هستند!

یکشنبه طرح ما اولی هست اگه خدایی نکرده زلزله ای، سیلی، داستان جدیدی پیش نیاد و استیضاح وزیر ورزش هم احتمالا ساعت 9-10 میشه

دوستان رشت از زحماتتون خیلی ممنونم من در جریان تلاشتون بودم فقط به این آقای کوچکی نژاد بگین دیگه پیشنهاد نده چون وقت لازم توو کمیسیون بوده و باید اونجا مطرح میکردن، تغییری ایجاد بشه شاید طرح به مشکل بر بخوره

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۵ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |
از بس حاشیه رفتن نیمه کاره رها شد و افتاد برای 11 روز دیگه

8 سال با دست خالی جلوی کل دنیا ایستادیم 

امروز مجلس ما و کمیسیون آموزش نمیتونه یا نمیدونم شایدم نمی خواد یه قانون رو توو کمیسیون بعداز چند ماه کامل کنه بیاره صحن و تصویب کنه 

البته 16هم اگه لاریجانی رئیس جلسه باشه خیلی بهتره

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۵ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |
طرح رو فقط خدا به صحن آورد شکر گذارشیم
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۵ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |
آقای قاضی پور اخطار دادن که طرح رو جلوتر از نطق میان دستور بررسی کنن و باهنر گفت نه، خوبه بعضیا رو میشه بهتر شناخت ...

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۵ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۵ مهر) مجلس شورای اسلامی اصل ۳ بند ۹ را به عنوان اخطار قانون اساسی مطرح کرد و گفت: از پایان مجلس هشتم تاکنون موضوع اصلاح ماده ۱۷ قانون تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریس مطرح است.

 سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان این که رسیدگی به این اصلاح قانون طولانی شده است افزود: از ابتدای مجلس نهم این موضوع در دستور کار قرار گرفته و امید است امروز جلسه به گونه‌ای مدیریت شود که اصلاح این قانون به اتمام برسد./

لاریجانی هم گفت بزارین سریع دستورهارو بررسی کنیم امروز برسیم

..............................................

درد ملت رو رها میکنن و میرن برای امام رضا دعا می خونن، امام رضا نه تنها به دعای نماینده مجلس احتیاج نداره بلکه عمل کردن به وظیفه رو دینداری میدونه. خط امام و شهدا این نیست آقایون ...

خدایا رحمتی کن تا ایمانم برایم نان و نام نیاورد. قوتم بخش تا نانم را و حتی نامم را در خطر ایمانم افکنم.  (دکتر علی شریعتی)

شاه را به بود از طاعت صد ساله و زهد

قدر یک ساعته عمری که در و داد کند

نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۴ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |

هرچه سریعتر نمایندتون رو در جریان بزارید تا بره کمیسیون و هم از اعضا بخواد و هم اگه وزیرو دید بهش تذکر بده تا کار مارو همین مهر تموم کنه، 3 سال قانون برای دانشگاه فرهنگیان میخواست که گرفت حالا دیگه کار ما رو تموم کنه و متعهدمون بکنه

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، درباره جلسات امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات اظهار داشت: جلسه نوبت صبح کمیسیون آموزش و تحقیقات به بحث راهبردهای نقشه جامع علمی کشور، بررسی سند آمایش آموزش عالی و همچنین ادامه رسیدگی به طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد خواهد پرداخت.

نماینده مردم بجنورد، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه نوبت ظهر کمیسیون آموزش و تحقیقات از وزیر آموزش و پرورش دعوت به عمل آمده تا برای پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان در خصوص وضعیت استخدام معلمان تربیت معلم و موضوعاتی پیرامون آموزش و پرورش دراین کمیسیون حضور یابند.

دبیر دوم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان کرد: پیش از این قرار بود با توجه به طرح پرسش علی ایرانپور نماینده مبارکه از وزیر علوم و تحقیقات، در جلسه روز یکشنبه از ایشان دعوت شود تا در کمیسیون آموزش و تحقیقات حضورپیدا کند که به دلیل انصراف این نماینده از سوال خود، حضور وزیر نیز منتفی شد.

لازم به ذکر است  قرار بود در هفته‌های گذشته وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش و تحقیقات حاضر شود ولی به دلیل سفر به تبریز و بازدید ازمناطق زلزله‌زده و همچنین نواختن زنگ شکوفه‌ها در آغاز سال تحصیلی جدید، دیدار با اعضای کمیسیون و پاسخ گویی به سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس به تعویق افتاد، بدین ترتیب بنا است در نوبت ظهر جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات، وزیر آموزش و پرورش درباره وضعیت استخدام معلمان تربیت معلم با تعدادی از نمایندگان به بحث و بررسی بپردازد.

پاسخگویی به سؤالات :

▪ نادر قاضی پور نهم، آذربایجان غربی (ارومیه)

▪ جواد جهانگیرزاده نهم، آذربایجان غربی (ارومیه)

▪ حمید رسائی نهم، تهران (تهران / ری / شمیرانات)

▪ موسی الرضا ثروتی نهم، خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم)

▪ جبار کوچکی نژادارم ساداتی نهم، گیلان (رشت)

▪ غلامرضا تاجگردون نهم، کهکیلویه و بویر احمد (گچساران)

▪ یونس اسدی نهم، اردبیل (مشگین شهر)

نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۲ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |

در گفتگو با مهر عنوان شد؛

نظر مجلس استخدام فارغ التحصیلان تربیت معلم است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعلام کرد که بحث استخدام فارغ التحصیلان تربیت معلم ورودی 1388 از نظر این کمیسیون و همچنین مجلس تمام شده است و با توجه به موافقت آموزش و پرورش این افرادباید استخدام آموزش شوند.

عطاالله سلطانی صبور در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تشکیل جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: در جلسه امروز، تعدادی از نمایندگان گزارش وضعیت مدارس مناطق زلزله زده را پس از بازدیدشان به کمیسیون ارائه دادند.

وی درباره اینکه آیا در این جلسه در خصوص وضعیت استخدامی فارغ التحصیلان تربیت معلم نیز صحبت و گفتگو شده است ،افزود: بحث استخدام فارغ التحصیلان تربیت معلم از نظر مجلس شورای اسلامی تمام شده است و تنها یک ایراد به مصوبه درباره کارمندان شرکتی و پیش دبستانی گرفته شد که با اصلاح آن، این مصوبه شکل اجرایی به خود می گیرد.

به گفته سلطانی، وزیر آموزش و پرورش نیز بحث استخدام فارغ التحصیلان آموزش و پرورش را قبول کرده و از نظر این وزارتخانه نیز مشکلی در این حوزه وجود ندارد.

وی در پایان عنوان کرد: به احتمال بسیار زیاد و با اصلاح بند آخر مصوبه درباره کارمندان شرکتی و پیش دبستانی در چهارشنبه این هفته، بار دیگر این مصوبه در صحن علنی مجلس مطرح و تصویب می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سال گذشته نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اصلاح بند 111 قانون بودجه سال 90 ، به منظور احیای مراکز تربیت معلم در آموزش و پرورش اعلام کردند:« آموزش و پرورش می تواند بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود را در چارچوب مجوزهای استخدامی قانون برنامه پنجم با رعایت شرایط قانونی استخدام و طبق قانون متعهدین خدمت به وزارت آموزش و پرورش به استثنای دانش آموزان دانشسراهای تربیت معلم و احکام مترتب بر اینگونه دانش آموزان و دانشسراهای مقدماتی را بدون هرگونه بار مالی جدید تامین کند.»

براساس تبصره 2 این ماده وزارت آموزش و پرورش باید به نحوی اقدام می کرد که تا قبل از پایان سال 90 ، مراحل استخدامی مشمولین این بند به اتمام برسد. اما با وجود اصلاحیه بند 111 و گذشت بیش از یکسال از این مصوبه،همچنان دو هزار و 500 نفر از فارغ التحصیلان پسر تربیت معلم بلاتکلیف وضعیت استخدامی خود هستند. به همین دلیل بود که نمایندگان مجلس نهم باز هم بر این امر تاکید کردند و در مصوبه دیگری خواهان استخدام این افراد در آموزش و پرورش شدند.

نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۲ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |
واقعا برای این مجلس متاسفم مجلسی که امام گفتن در راس امور است امروز برای همه چی دوفوریت قائله الا آینده ی ۲ هزارتا جوون که سه ساله در همین مجلس دارن میرن و میان و هیچ خواسته ای جز تصویب دوخط قانون که حقشون رو بهشون میده ندارند. وای به حال این مجلس که در مقابل امام و شهدا و خداوند چطور می خواد پاسخگوی این کوتاهی بزرگ باشه.

با این وضعیتی که بنده می بینم نه تنها تا هفته ی بعد بلکه تا هفته های بعد هم بعید میدونم قانونی تصویب بشه چون همش دارن طرح دوفوریتی میارن و وزرا هم یکی پس از دیگری میان به صحن و حاشیه رفتن ها هم همینطور ادامه داره

لطفا همه امروز با نمایندتون تماس بگیرین و به این روند اعتراض کنین و بگید آیا ما و آیندمون به اندازه ی نطق میان دستور و قیر و آمار ارزش نداره که دوفوریت نشده و یکماه بخاطر دستکاری و یکماه هم بخاطر کوتاهی مجلس عقب بیفته بعد هم بره شورای نگهبان و خدایی نکرده اگه برگرده باز یه داستان دیگه شروع بشه. ما اجازه نخواهیم داد که این وضع ادامه پیدا بکنه و مثل ۱۱۱ بیفته آخر سال.

اتمام حجت کنین بگین چرا دارن کوتاهی میکنن چرا دارن در حق دوهزارتا جوونی که زحمت کشیدن دارن ظلم میکنن مهر هم اومد و ما هنوز معطل دوتا خطیم این وضع ادامه پیدا کنه فاتحه نمایندگی دور بعد رو باید بخونن و ما هم ساکت نخواهیم نشست ظاهرا بنظر میاد ساخت و پاخت هایی درکاره ...

خواهشا دسته جمعی برین پیش خودشون یا دفترشون که حساب کار دستشون بیاد بدونن این یه مشکل جمعیه

نوشته شده در تاريخ شنبه ۱ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |
حل مشکل فارغ‌التحصیلان تربیت معلم به دست مجلس

وزیر آموزش و پرورش درباره مشکل فارغ‌التحصیلان 88 تربیت معلم نیز گفت: بحثی در مجلس مطرح شده است که بررسی آن به روز یک‌شنبه افتاده است؛ امیدواریم با تصویب مصوبه‌ای، مشکل این افراد حل شود.

 وی در پاسخ به این پرسش که «آیا با مصوبه مجلس باز هم برای دانشجویان سربازی نرفته باید مجوز دیگری گرفته شود؟»، ادامه داد: اموری که مربوط به فرماندهی کل قواست باید با اذن آنها انجام پذیرد و با هماهنگی آنها باشد.

 حاجی‌بابایی اضافه کرد: به فارغ‌التحصیلان سربازی نرفته تربیت معلم گفتیم که سر کلاس بروند و سرباز معلم باشند و وقتی قانون آمد، معلم می‌شوند.
..............................................................
با تشکر از آقای وزیر :

- نیروهای مسلح هیچ مخالفتی با تعهد خدمت ما نداشتند و ندارند و این وزارت آپ بود که برخلاف دستور بند 111 بجای درخواست برای تعهد خدمت شدن ما، برای سرباز معلمی ما درخواست کرده بود.

- هیچ کس به ما نگفته بود که به سرباز معلمی بروید و با آمدن قانون معلم میشوید و هیچ تعهدی هم داده نشد.

- فرصتی برای امید داشتن یا نداشتن نیست، با تایید نهایی این مصوبه متعهد خدمت شدن ما قطعی ست و وزارت آپ باید سریعا به قول خود به ما و کمیسیون آموزش عمل کند.

نوشته شده در تاريخ شنبه ۱ مهر۱۳۹۱ توسط هادی |
با سلام

به دختر خانوم ها و پسران معاف تبریک عرض میکنم و خواهش میکنم خسیس بازی رو کنار بزارید و یه شیرینی به ما بدید اینو که ما نباید بگیم!

اما فراموش نکنید که شما در مقابل ملت و شهدا و خداوند مسول هستید و برای اینکه این مسولیت رو درست انجام بدید باید مطالعه کنید و رشد کنید وگرنه نمیتونید وظیفتون رو به درستی انجام بدید. اگر این کار رو نکنید خائن به ملت و شهدا هستید چه در دنیا و چه در آخرت عذابش رو خواهید دید و اگر این وظیفه رو انجام دادید بازهم مدیون ملت و شهدا هستید و هیچ سطحی از رضایت درخور شان این ملت و کشور نیست بنابراین اگر خدمت میکنید  هرگز نباید مغرور باشید و اون رو کافی بدونید چراکه خیلی ها بعدا متوجه میشن که همون کاری که فکر میکردند خیلی عالی انجام دادند واقعا ضعیف بوده.

وظیفه وظیفه ی سنگینی ست و بدون علم و تجربه خساراتی به فرزندان این ملت به بار خواهد اومد که شاید قابل جبران نباشن.

بیستون کندن فرهاد نه کاریست شگفت

شور شیرین به سر هرکه  فتد کوه کن است

پس خساست و خیانت هردو ممنوع.

...............................

برادران تبریز با آقای فرهنگی صحبت کنید برای فردا بعداز لایحه قانون دریایی طرح ما رو مطرح کنند و نزارن پیشنهاد دوفوریتی و ... قبل از طرح ما مطرح بشن. این کوچکترین کاری هست که میتونن انجام بدن و منافاتی با قانون نداره خواهشا خیلی قاطع ازشون بخواید اینکارو انجام بدن.

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

اسلايدر