head> تربيت معلم ،دانشگاه فرهنگيان، اخبار تربيت معلم، استخدام تربيت معلم، کارداني تربيت معلم، پيامبر اعظم، سايت تربيت معلم،دانشجويان تربيت معلم ورودي 88، استخدام دانشجويان تربيت معلم،تربيت معلم ورودي 88، آخرين خبرهاي جديد استخدامي براي دانشجويان تربيت معلم،دانشگاه تربيت معلم،دانشگاه فرهنگيان،تربيت معلم تهران،سايت تربيت معلم،اخبار تربيت معلم،خبرنامه دانشجويان تربيت معلم،تعويق استخدام دانشجويان تربيت معلم،آغاز استخدام دانشجويان تربيت معلم،دانشگاه تربيت معلم تهران،دانشگاه تربيت معلم تهران،تعهد خدمت تربيت معلم،مجتمع آموزش عالي پيامبر اعظم (ص)،زمان اعلام نحوه استخدام دانشجويان تربيت معلم،استخدام3900 دانشجوي تربيت معلم در وزارت آموزش و پرورش،وزير آموزش و پرورش،کميسيون آموزش و تحقيقات،احياي دوباره مراکز تربيت معلم،Teacher training University،Shahid Rajaee Teacher training University
تربیت معلم (دانشگاه فرهنگیان) 88
اخبار پیگیری های استخدام ورودیهای 1388 تربیت معلم (دانشگاه فرهنگیان)
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۲۹ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
نمیدونم چی بگم والا، ما اینهمه داریم میدوئیم که بگیم قانون متعهدین خدمت درست شه، اونوقت اینا میان باز میگن سرباز معلمی! البته جای شکر داره که کار خانوم ها و معاف ها یه تکونی خورد امیدوارم این دفعه واقعا درست بشه کارشون ولی انگار نه انگار ما برای قانون متعهدین خدمت دوئیدیم!

سعدالله نصیری قیداری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت درباره دستور کار جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تصریح کرد: تعیین تکلیف فارغ‌ التحصیلان مراکز تربیت معلم در ابتدا در دستور کار جلسه امروز قرار داشت.

 نماینده مردم زنجان وطارم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: طبق ماده ۴۲ قانون مدیریت خدمات کشوری باید مشکل متعهدین خدمت برای استخدام در مراکز تربیت معلم از بین برده شود.

وی افزود: بند ۱۱۱ بودجه سال ۹۰ کشور ناظر به جذب دانشجویان مراکز تربیت معلم است که بر اساس این طرح دولت مکلف شده به استخدام آنها شده است.

نماینده مردم در مجلس بیان کرد: تعداد این افراد که خواهان استخدام هستند، هفت هزار نفر است؛ که ۴ هزار نفر از اینها خانم یا پسرانی هستند که به خدمت سربازی رفته‌اند، این افراد باید در اولویت استخدام آموزش و پررش قرار بگیرند و این وزارتخانه موظف است آنها را استخدام کند؛ باقی این افراد نیز طبق تفاهم نامه‌ای در اولویت استخدام قرار خواهند گرفت و تلاش بر این است آن دسته از پسرانی که به سربازی نرفته‌اند، موافقت سرباز معلمی آنها گرفته شود تا مشکل آنها نیز حل شود.

عباسپور: تا دو هفته آینده، ۷هزار فارغ التحصیل تربیت معلم، استخدام می شوند/استخدام ۱۷هزار حق التدریسی:  
آموزش - جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس که با حضور مسوولان وزارت اموزش و پرورش برگزار شد، به استخدام فارغ التحصیلان تربیت معلم و معلمان حق التدریسی اختصاص داشت.

به گفته علی عباسپور تهرانی، رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اموزش و پرورش معتقد بود ماده 111 قانون بودجه کشور که که مربوط به استخدام رسمی در اموزش و پرورش است، قابل اجرا نیست: "دوستان رایزنی هایی کردند و در اخر مجوزهایی به آموزش و پرورش دادند تا این مصوبه قابل اجرا باشد."

او در گفتگو با خبرآنلاین از مجوز استخدام برای 7 هزار فارغ التحصیل تربیت معلم تا دو هفته آینده خبر داد: "4 هزار استخدامی، مربوط به معلمان زن و یا مردانی است که مشکل سربازی ندارند. آنها با موافقت معاونت نیروی انسانی رئیس جمهور طی صورت جلسه ای، استخدام رسمی می شوند. همچنین آموزش و پرورش اعلام کرد برای اسن استخدام ها، تامین اعتبار می شود. چون با بازنشسته شدن تعدادی از معلمان در سال 90، امکان استخدام بوجود می آید."

به گفته عباسپور، 3 هزار ظرفیت باقی مانده به فارغ التحصیلان مردی اختصاص دارد که مشکل نظام وظیفه دارند: "با موافقت نظام وظیفه، این فارغ التحصیلان به عنوان سرباز معلم خدمت سربازی را در آموزش و پرورش انجام می دهند و پس از خدمت سربازی، استخدام رسمی اموزش و پرورش می شوند."
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین درباره استخدام معلمان حق التدریسی هم گفت: "در ارتباط با استخدام 60 هزار معلم حق التدریسی، اعلام شد که پس از استخدام 26 هزار معلم در سال 86، در سال 90 مجوز استخدام 17 هزار نفر وجود دارد که 4هزار سهمیه برای معلمان نهضت سواد آموزی است. 13 هزار سهمیه باقی مانده هم به معلمان با سابفه بالای 4-5 سال اختصاص دارد. 17 هزار سهمیه دیگر هم می ماند که به تدریج در سال های آینده استخدام می شوند."

به گفته او، کمیسیون آموزش و تحقیقات تاکید داشت در فرایند استخدام معلمان حق و التدریسی، 5 هزار سهمیه به مربیان بهداشت اختصاص پیدا کند.
نوشته شده در تاريخ شنبه ۲۸ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
سلام
با اقای حیدری تماس گرفتم و ایشون گفتن چرا اینقد تماس میگیرین ما کارمون رو بلدیم و تماس زیاد باعث میشه طرحتون عقب بیفته و ... !!!
گفتم آقای حیدری شما خودتون رو بزارید جای کسی که 2 ساله سردرگمه و گوشش پره از " در حال پیگیریه " بخدا این بچه ها قصد مزاحمت ندارن و تماس ها بخاطر نگرانیه و از شما کمک می خوان ...
اینو گفتم یکم نرم تر شد و گفت ما هم کارمون رو بلدیم و گفتیم بررسی میکنیم و تماس های شما جز اینکه وقت ما رو بگیره فایده ی دیگه ای نداره ...
بازم ازشون خواهش کردم شرایط مارو درک کنن و این قائله رو تمومش کنن ایشون هم گفتن دارن همین کارو میکنن
خواهش میکنم از همه ی دوستان از تماس و پیام خودداری کنین و فقط درصورتی که میتونین حضوری صحبت کنین موضوع رو درمیون بزارین، باید منتظر هفته ی بعد بود و از ته قلب دعا کرد، من هم شرمنده ی همه ی شما هستم خواهش میکنم درک کنین که بنده هم براساس قول اونها صحبت میکنم 
نوشته شده در تاريخ شنبه ۲۸ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
‌مبحث سوم - مراحل بررسی و تصویب طرحها و لوایح فوری ‌اول - کلیات موضوع طرحها و
لوایح فوری ‌ماده 158 - طرحها و لوایح فوری عبارتند از یک فوریتی، دوفوریتی و سه
فوریتی.

‌ماده 159 - وقتی که فوریت طرح یا لایحه‌ای تقاضا می‌شود، پس از توضیح
پیشنهادکننده یا یکی از پیشنهادکنندگان و اظهارات مخالف و موافق،‌نسبت به فوریت،
رأی گرفته می‌شود. درصورتی که تقاضای فوریت ضمن طرح یا لایحه مطرح نشده باشد،
پانزده نفر از نمایندگان نیز می‌توانند کتباً‌تقاضای فوریت آن طرح یا لایحه را
بنمایند. تصویب فوریت طرحها و لوایح با توجه به درجه فوریت به ترتیب ذیل می‌باشد:

1 - یک‌فوریت؛ با صحبت یک مخالف و یک موافق و با رأی اکثریت مطلق حاضران.

2 - دو و سه فوریت؛ با صحبت دو مخالف و دو موافق و با رأی اکثریت دوسوم حاضران.

‌تبصره - هیأت رئیسه موظف است طرحها و لوایح دارای فوریت را حداقل یکساعت قبل از
طرح فوریت آنها در جلسه علنی تکثیر و دراختیار‌نمایندگان قرار دهد.
ماده 160 - اصل بر عادی بودن رسیدگی طرحها و لوایح است. بنابراین فوریت آنها باید
مبین ضرورت و یا حالت استثنایی و مستند به دلائل ذیل‌باشد:

1 - یک فوریت؛ نیاز فوری جامعه و اولویت طرح و یا لایحه مورد نظر نسبت به سایر
موارد مطروحه.

2 - دوفوریت؛ ضرورت جلوگیری از وقوع خسارت احتمالی و فوت فرصت.

3 - سه فوریت؛ حالت کاملاً اضطراری و حیاتی و برای مقابله سریع با خسارت حتمی.

‌ماده 161 - در طرحها و لوایحی که فوریت آنها تصویب شده باشد، ابتدا نسبت به اصل
آن مذاکره می‌شود و پس از آن برای ورود به شور در ماده‌واحده یا مواد، رأی گرفته
می‌شود و آنگاه راجع به هر یک از مواد جداگانه مذاکره و اخذ رأی به عمل می‌آید
دوم - طرحها و لوایح یک فوریتی ‌ماده 163 - طرحها و لوایح یک فوریتی، پس از تصویب
فوریت، به کمیسیون‌های اصلی، فرعی ارجاع می‌شود تا خارج از نوبت مورد بررسی
و‌تصویب قرار گیرد. گزارش کمیسیون درباره این طرحها و لوایح حداقل چهل و هشت ساعت
قبل از موقع طرح در مجلس چاپ و بین نمایندگان توزیع‌می‌شود.

‌ماده 164 - طرحها و لوایح یک فوریتی یک شوری است و پس از وصول گزارش کمیسیون،
خارج از نوبت در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد و‌یک نوبت درباره آن شور به عمل
می‌آید، بدین.‌ترتیب که ابتدا نسبت به اصل و سپس در باب ماده واحده یا هر یک از
مواد مذاکره و اخذ رأی می‌شود.‌پیشنهاد دهندگان باید پیشنهادهای خود را در مهلتی
که توسط کمیسیون تعیین و اعلام می‌گردد به کمیسیون ارسال و برای دفاع از آن در
کمیسیون حاضر‌شوند و درصورت عدم تصویب پیشنهاد آنان ، می‌توانند در مجلس آن را
مطرح نمایند.

نوشته شده در تاريخ شنبه ۲۸ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
زنگ زدم کمیسیون دفعه ی اول گفت بررسی نشده و قطع کرد، دفعه ی دوم با لحن بدی گفت بررسی نشده، گفتم آقا ما اینهمه صحبت کردیم این طرح فوریت خورده امضا گرفتن بچه های ما منتظرن خود آقای عباسپور و هرکسی که ما صحبت کردیم گفتن هفته بعد بررسی میشه، گفت میگم بررسی نشده! 2 هفته ی دیگه زنگ بزن 

دارم سعی میکنم با آقای نقوی و نصیری و کریمی تماس بگیرم ببینم چرا دارن عقب میندازن، البته فکر کنم کمیسیون تا 2 ماه وقت داره برای رسیدگی به طرح یک فوریت ولی به ما گفتن این هفته بررسی میکنن! ای کاش هفته ی قبل بررسی میشد 

کمیسیون اجتماعی هم به عنوان کمیسیون فرعی باید رسیدگی کنه 

نوشته شده در تاريخ شنبه ۲۸ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۲۳ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
با توجه به نیاز فعلی رایزنی با نماینده ها رو در این هفته 100 برابر کنین حول این موضوعات:

1. بند چهارم برای ما مهم است، ما نیاز به قانونی داریم تا گرفتن منابع را برای وزارتخانه کاملا حل کند و در طرح منظور شود

2. اگر در صحن علنی موضوع اختصاص منابع پیش آمد نمایندگان رأی منفی ی ممتنع ندهند چون هیچ دلیلی قبل قبول نخواهد بود


آدرس صفحه ی ساده ی وبلاگ اینجاست و در پیوندها هم ثبت میشه تا کسانی که اینترنت کم سرعت دارند بدون مشکل بتونن ببینن وبلاگ رو.

نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۲۳ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
سلام
دیروز رفتیم به مجلس ( اول 3 تا بودیم که بعد شدیم 2 نفر ) قبل از هرچیز از کمک های شما دوستان ممنونم و همچنین از آقای مطهری و نوروزی و حیدری تشکر میکنم مخصوصا از آقای مطهری که یه مجوز ورود برامون دادن. از بچه های حراست و منشی کمیسیون هم تشکر میکنم که کمک کردن. قرار بود آقای یوسف نژاد نماینده ی ساری برامون مجوز ورود رو صادر کنن که ناقص کردن و جوابمون رو هم ندادن، از آقای نقوی کمال تشکر رو دارم و واقعا خدا باید اجر ایشون رو بده و ما عاجزیم

ما با آقای حیدری مفصل صحبت کردیم و هرچیزی که لازم بود و نبود رو بهشون گفتیم، با آقای بشیری، کریمی، عباسی و 2 نفر دیگه و خانوم آجرلو هم صحبت کردیم.
درباره ی مورد چهارم گفتن اگر منع قانونی نداشته باشه بصورت یک تبصره ی جداگانه لحاظ میشه ولی اصلاح بند خودش به معنی الزامه.
درباره ی زمان بررسی طرح هم خیلی حرف زدیم، قرار بود یکشنبه طرح بررسی بشه ولی بخاطر دعوت از آقای وزیر، وقت به ایشون داده شد که ایشون نیومدن و 2 نماینده فرستادن.
درباره ی ازمون هم صحبت شد و آقای عباسپور گفتن گرفتن آزمون رو قانون الزام کرده ولی ما تلاش میکنیم مشکل شما راحت تر حل بشه

دوباره با آقای حیدری و نصیری و عباسپور صحبت کردیم و ازشون خواستیم این بند رو طبق مواردی که گفته شد و طوری که هیچ مشکلی پیش نیاد اصلاح کنن و این قائله رو تموم کنن.
یه بحث دیگه هم که یکی دوتا از نماینده ها مطرح میکردن این بود که بار مالی این طرح مشکل سازه و بند چهارم اگه قرار به تصویبش بشه چون برای دولت بار مالی داره شاید از طرف نماینده ها حمایت نشه، البته هم نماینده های وزارت و هم کمیسیون هردو گفتن که خود اصلاح طرح حکم الزام رو به همراه داره، با این وجود بازهم از همه میخوام به نمایندشون اطلاع بدن که درصورتی که بار مالی این طرح مطرح و رأی گیری شد رأی ممتنع یا منفی ندن تا به مشکل برنخوریم.
خود کمیسیون هیچ مخالفی برای این طرح نداره و امیدوارم با کمک خدا کامل و سریع تصویب بشه
از دوستان خواهش میکنم درباره ی مورد چهارم رایزنی کنین و از اعضای کمیسیون بخواین کمیسیون یه راهی بزاره تا وزارت بتونه بودجه رو از منابع انسانی راحت بگیره و اگه این کارو بکنه قضیه رو تمام میکنه اما اگه مورد چهارم طرح نشه یا راهی برای گرفتن منابع توو بند مشخص نشه باز باید توو منابع انسانی بدوییم که اونجا منابع گرفتن کاری نیست که با پیگیری ما براحتی انجام بشه.
از دوستان زنجانی خواهش میکنم با آقای نصیری رایزنی کنین، واقعا انسان متعهدی هستن، من فکر نمیکردم چنین کسی باشن ایشون. آقای حیدری هم واقعا پیگیرن و آقای عباسپور هم پیگیرن ولی باید انتظارات رو بهشون منتقل کرد تا کمیسیون یه راهی بزاره تا وزارت بتونه بودجه رو از منابع انسانی راحت بگیره
درضمن بیشتر اعضا نمیدونن ما فارغ التحصیل شدیم و بیشترمون الان توو تربیت معلیم کارشناسی!
کمیسیون این هفته دیگه جلسه نداره و میفته برای هفته ی آینده


نوشته شده در تاريخ شنبه ۲۱ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس رو میزارم، دوستان توجه کنین فردا طرح توو کمیسیون مطرح میشه و ما هم اونجا میریم، پس خواهش میکنم یه بار دیگه با نمایندتون صحبت کنین و درباره ی مورد چهارم و آزمون یادآور بشین. در ضمن یادتون نره بهشون بگید ما به عنوان نماینده ی همه فردا مجلس میایم و هرجوری هست مارو توو جلسه راه بدن تا خیال همه راحت بشه :

رییس: علی عباسپور تهرانی‌فرد نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر
نایب رییس اول: طیبه صفایی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر نایب
رییس دوم: غلامحسین مسعودی ریحان نماینده اهر و هریس
مخبر: محمدعلی حیاتی نماینده لامرد و مهر
منشی اول: لاله افتخاری نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر
منشی دوم: سیدمحمود حسینی دولت‌آبادی نماینده شاهین‌شهر، میمه و برخوار

دیگر اعضاء
فاطمه آجرلو نماینده کرج مرتضی آقاتهرانی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر
اسفندیار اختیاری کستویه یزد نماینده زرتشتیان
ضیاءالله اعزازی ملکی نماینده بناب
فرهاد بشیری نماینده پاکدشت
سید قدرت‌الله حسینی‌پور نماینده گچساران
نورالله حیدری دستنایی نماینده اردل، فارسان، کیار و کوهرگ
عزت‌الله دهقان نماینده درود و ازنا
محمدحسن دوگانی آغچغلو نماینده فسا
علیرضا زاکانی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر
علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان
محمدرضا شعبانی نماینده کرمانشاه
امیر طاهرخانی نماینده تاکستان
اسدالله عباسی نماینده رودسر و املش
علی کریمی فیروزجایی نماینده بابل
سید کاظم موسوی نماینده اردبیل، نیر و نمین
سعدالله نصیری قیداری نماینده زنجان و طارم

در ضمن این سه نماینده هم از آقای وزیر خواستن به سؤالاشون پاسخ بدن و آقای وزیر هم باید یکشنبه بره کمیسیون و پاسخ بده بهشون :

دعوت از وزارت آموزش و پرورش به منظور پاسخگویی به سؤالات :

▪ امیر طاهرخانی هشتم، قزوین (تاکستان)
▪ علی عزتی هشتم، ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران)
▪ سیداحمدرضا دستغیب «فخرالدین» هشتم، فارس (شیراز)

نوشته شده در تاريخ شنبه ۲۱ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |

سلام

ممنون از کمک های دوستان، امیدوارم بتونیم با دعا و تلاش شما نتیجه ی دلخواه رو بگیریم

دوستانی که نمایندشون توو کمیسیون آموزش هست لطف کنن حتما حتما بهشون اطلاع بدن که ما ( اسم بنده برو هشون بگید: فرج تبار ) یکشنبه میایم کمیسیون و کمکمون کنن بریم توو کمیسیون و توو جلسه صحبت کنیم به عنوان نماینده های بچه ها، اون عزیزانی که نمایندگانشون آقایون

سیداحمدرضا دستغیب(فخرالدین)، علی عزتی و سیروس برنا بلداچی نمایندگان شیراز، دهلران و بروجن

هستن، ضمن گفتن مطلب بالا حتما ازشون بخوان آقای وزیر رو متقاعد کنن منابع استخدام رو از آقای فروزنده  بگیرن و برای گرفتن جواب مثبت اونها فشار بیشتری بیارن و ازشون بخوان همکاری کنن و بعد از تصویب قانون توو کمتر از یک ماه کارای استخدام رو انجام بدن.

درضمن قانون جدید گذاشتن که برای استخدام باید آزمون داد ( البته نمیدونم درباره ی ما هم صدق میکنه یا نه ) ولی این نباید برای دانشجویان تربیت معلم لحاظ بشه هرچند ما مشکلی نداریم، ین رو هم یادآور بشید به نمایندتون.

دعا فراموش نشه، از ته دل دعا کنین که مشکلی پیش نیاد و ما اون نتیجه ای که مدنظرمونه رو بگیریم و کار تموم بشه کاملا

نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۹ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
سلام

چنتا از بچه ها رفتن مجلس غیر مستقیم با آقای عباسپور صحبت کردن، ایشون گفتن اگه ما مورد چهارم رو بیاریم وزیر باید بیاد دفاع کنه ( بنده از نماینده ها چنین چیزی نشنیدم ) و این طرح هم ممکنه یکماه طول بکشه و یا 4 ماه و اولویتش برای مطرح شدنش بوده، از طرفی توسعه انسانی هم گفتن مسؤل دادن ردیف به شما آقای ( عزیزی ) هستن که کاملا مخالفن و به هیچ وجه موافقت نمیکنن ( احتمالا میگن منابع نداریم ولی این بنظرم درست نیست ) انشالله نماینده ها بریم یه اطلاعات موثقی بگیریم و با کمیسیون و نماینده ها رایزنی کنیم و به آقای عزیزی هم مراجعه کنیم ببینیم چرا برای ما منابع اختصاص نمیدن و یه راهی بسازیم
از خانوم های محترم و معاف ها 3 - 4 تا نماینده اگه همکاری کنین بنظرم خیلی کار بهتر پیش میره، یعنی یه جورایی فکر میکنم اگه نباشین ناقصه کارمون، کسایی که میتونن صحبت کنن و حرف بچه ها رو منتقل کنن به نماینده ها و مسؤلین، با بنده تماس بگیرن که برای پیگیری تشریف بیارن مجلس، فقط زودتر
بقیه ی دوستان هم دعا کنین، بنده به جرأت عرض میکنم که پیشرفت نسبی کار تا اینجا بخاطر این بوده که پشت این پیگیری ها و تلاش ها، دعا و کمک خدا بوده و هست، البته ما که چاکرشم هستیم و امیدوارم با دعاها و کارای خیر همه، خودش ما رو حمایت کنه و مشکلات رو بدون اتلاف وقت و کامل از سر راه ما برداره

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۸ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
سلام

بعضی از دوستان انتقاد کردن که اینکه گفتی بچه ها کمک کنن کار خیلی زشتی بوده و واقعا این کار بده و ادامه نده.

خدمت این دوستان عرض کنم همه ی ما دانشجو هستیم و کار دیگه ای نداریم، پس بودجمون محدوده، توقع نداشته باشین ما کت جادویی داشته باشیم و هر وقت که بخوایم ازش پول بکشیم. از طرفی این پیگیری ها برای حل مشکل همه ی تربیت معلمی هاست و درخواست شخصی بنده یا به عبارت بهتر گدایی کردن یا   حق الزحمه گرفتن نیست، تا اینجا بنده تا هرجایی که تونستم از خودم مایه گذاشتم، دستمزد کارگری خودم رو برای این پیگیری ها خرج کردم حالا وقت و هزینه های معنویش رو کاری نداریم، اما واقعا درحال حاضر نمیتونم ادامه بدم، دوستان دیگه هم همین وضع رو دارن و چون اونها رسمی بیان نمیکنن مبنی بر این نیست که مشکلی نیست و اتفاقا یکی از این عزیزان که بیشتر زحمت ها رو میکشه و ما مدیونشون هستیم، از این کار بنده استقبال کردن.

بنده اگه این کمک کردن رو مطرح کردم بخاطر اینه که این یه چیز کاملا مورد نیاز بچه هاییه که پیگیری میکنن و در همه ی گروههای مشابه هم وجود داره و افرادی که مایلن یه هدفی تحقق پیدا بکنه به نماینده هاشون کمک میکنن اینکه ما فکر کنیم مطرح کردن چنین مواردی گدایی یا حق الزحمه گرفتنه بیشتر بخاطر اینه که از چرایی و اهمیت موضوع بی اطلاعیم، بنده چندین بار عرض کردم و بازهم به همه هشدار میدم، اگه این طرح رو دست کم بگیریم فرصت طلایی رو از دست دادیم ولی متأسفانه خیلی ها اصلا نمیتونن درک کنن و فکر میکنن این هم یه مسئله اییه مثل بقیه پیگیری ها درحالیکه ما امروز باید تلاشمون رو 100 برابر کنیم و این نیاز به این داره که همه تلاش کنن و کسایی که نمیتونن حداقل کمک کنن ولی بنده نه اجباری کردم و نه کمک میلیونی خواستم، آیا یه دانشجو نمیتونه 1000 تومن بخاطر آیندش به نماینده ای که داره برای اون میدوئه کمک کنه؟

بنظر من کمک مالی و معنوی به نماینده ها شدت و استمرار پیگیری ها رو بالا میبره و یه کار خیلی مثبت و مهمیه تا نماینده ها براحتی دنبال کارها باشن و نه به خودشون فشار بیاد و نه پیگیری ها شل بشه


نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۷ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
سلام

لطفا به ادامه مطلب بریدادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۷ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |

سلام

یکی از بچه ها گفت نامه رو پرینت گرفتم و به بچه های کلاس نشون دادم و گفتم برن با نماینده ها صحبت کنن، همه بهم خندیدن و مسخرم کردن ...

" سلام بچه ها نمیدونم شما زندگیتون چه جوریه اما من یک دخترم توی یه گوشه ایران با هزار بدبختی دارم زندگی میکنم من خواهر بزرگم مخارج زندگیمونم باید با کار کردن تو خونه ی مردم در بیارم مادرم مریض الان اومدم دانشگاه تونستم بیام وبلاگ ونظر بدم اگه استخدام نشیم مجبورم برم کلفتی. رتبه ام هم 500ریاضی بود به خاطر کمک به مادر مریضم اومدم تربیت معلم من با نماینده خودمون حرف زدم و به هق هق افتادم دلم خیلی گرفته قلبم درد گرفته تو رو به امام حسین قسم که خودمم مثل بچه هاش یتیم هستم هرکی این نظرا خوند اگه تا حالا نجنبیده بره بره با نماینده خودش صحبت کنه نمیخواستم ناراحت کنم اما بدونید بین بچه ها آدم های مثل من گرفتار خیلی اند تورو به اون خدایی که می پرستید برید حرف بزنید اشکام فرصت نوشتن را به من نمیدم ببخشید التماس دعا "

این پیام یکی از خانوم هاست که 2 پست قبلی گذاشته، البته بنده از این دست بچه ها رو دیدم و همین باعث حرکتم شد ولی این مورد واقعا قلبم رو شکست، واقعا دردناکه و روح انسانو زجر میده، آرامش ندارم دیگه

اون کسانی که بیکار نشستن یا کم کاری میکنن و یا مثل مورد بالا می خندن به پیگیری های ما، بدونن هدف بنده و همه ی کسایی که دارن تلاش میکنن تمام کردن درد این بچه هاست، این همه تلاش و پیگیری بخاطر اینه که واقعا بنده به قداست این راه ایمان دارم، به شرف و غیرت و مردونگیم برمی خوره که وضع یه کسی که نه از کسی توقع لطف داره و نه توقع زیادی بلکه واقعاشایسته هست که معلم باشه اینطوری باشه و بره         " کلفتی " بکنه، انسان نیست کسی که این دردها رو بدونه و تلاش نکنه برای حل این مشکل

ای کاش همه بدونن اصرار ما برای پیگیری چیه و هدف بالاتر از استخدامه

برای حل این مشکل همه دعا کنین و از خدا بخواین به ما نیرویی بده که بتونیم این مشکل رو هرچه سریعتر به طور کامل حل کنیم.

زین همرهان سست عناصر دلم گرفت

شـیـــر خدا و رستــم دستانم آرزوست


نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۶ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
 

دوستانی که پیام خصوصی میزارن و جواب می خوان، آدرس سایت یا ایمیلی بزارن تا جواب بگیرن

نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۵ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
سلام
این دو نماینده مخالف طرح ما هستند :

آقای سلیمی نماینده ی دلیجان و محلات (نمی دونم مال کجان)
آقای بختیاری بافق یا بافت کرمان

دوستانی که این دو نمایندشون هستند، به هر ترتیبی هست باید قانعشون کنند، اینها مقصر نیستند، مقصر دانشجویانی هستن که اینها رو توجیح نکردند.
نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۳ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
سلام

دیروز با بچه ها با آقای یوسف نژاد حضوری صحبت کردیم، ایشون رو توجیح کردیم و ازشون خواستیم با کمیسیون صحبت کنند تا موارد نامه در اصلاحیه بدون تغییری عینا آورده بشه و هرچه سریعتر هم طرح به تصویب نهایی برسه تا از این وضع بلاتکلیفی نجات پیدا کنیم.
با آقای ادیانی هم صحبت کردم و ایشون هم قول دادن به طرح رأی مثبت بدن مخصوصا به مورد چهارمی که در نامه اومده و با نماینده های دیگه هم رایزنی کنند.
دوستانی که نماینده ی مهمی دارید چرا نشسته اید؟ منتظرید نمایندتون بیاد و ازتون بخواد مشکلتون رو بگید تا حل کنه ؟! بچه های تهران آقای عباسپور رو در جریان قرار دادید؟ همچنین نماینده های دیگه ی تهران رو؟
آقای کواکبیان، توکلی، مطهری، باهنر و ... نماینده ی شهر من نیستند وگرنه کم کاری نمیکردم 
بچه های قم آقای لاریجانی نماینده ی شما هستند، یادتون که نرفته؟

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۱ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
سلام

نماینده ها از فردا ( پنج شنبه ) میان حوزه هاشون و تا شنبه هفته ی بعد هستند از این فرصت عالی نهایت استفاده رو بکنید که تکرار نمیشه

نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۰ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
سلام، یکی از دوستان زحمت کشیدند شماره ی تماس اعضای کمیسیون رو قرار دادند.

لطفا مزاحمشون نشید و فقط برای هماهنگی برای دیدار حضوری از این شماره ها استفاده کنید

در دیدار با نماینده ها

1. اونها رو درباره ی وضعیت 2 ساله و رتبه ها و معدل ها و تخصص و شایستگی هامون توجیح کنید، نماینده ی شما علم غیب نداره تا از مشکلات و شایستگی هامون باخبر باشه یا شاید اطلاعاتش ناقص باشه

2. ازشون بخواید خارج از نوبت به طرح رسیدگی و اونو به هیئت رئیسه بفرستن چون مشکل ما واقعا فوریه

3. ازشون بخواید عبارت " در صورت نیاز " و عباراتی اینچنینی از طرح کاملا حذف بشن و مورد چهارم نامه حتما عینا قرار داده بشه و بهشون بگید علت این اصرار ما در تعیین عبارات چیه و قصد دخالت در کارشون رو نداریم

4. بازهم تأکید کنید که موارد ذکر شده در نامه عینا و بدون کم یا اضافه کردن قید بشن و مورد چهارم حتما قید بشه و برای ما حیاتیه

5. اگر نماینده محترم گفتن رأی نمیاره، شما بگید اونها ارائه بدند، تصویبش رو ما با نماینده ها هماهنگ میکنم و اون با ما

دوستان این همه تأکید و اصرار بنده فقط برای اینه که یه طرح کامل و جامع بره توو صحن و با یه رأی حداکثری تصویب بشه و این موارد رعایت نشه قطعا کار ناقص میشه، نماینده باید کاملا از وضع ما توجیح باشه و بدونه که چرا ما اصرار داریم که موارد این نامه بدون کم یا اضافه ای در طرح بیاد، باید بدونه علت این همه اصرار ما چیه، پس طبق موارد بالا توجیحشون کنین.

بنده ناراحتی و افسوس و حسرت و غصه و اعصاب داغون و تلاش و امید و فداکاری و عرق ریختن بچه های تربیت معلم رو دیدم، همه مدیون هم هستیم اگه همکاری نکنیم یا کم کاری کنیم، پیش وجدان خودمون سربلند باشیم، مخصوصا بچه هایی که نمایندشون توو کمیسیون آموزشه، جوری نشه که مدیون خودتون و این تلاش ها و امیدها بشین:

 طیبه صفائی نماینده مردم تهران و نائب رئیس آموزش  22092008

09121257434

سرکار خانم لاله افتخاری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون آموزش 09123272511 – 88848325  

جناب آقای امین شعبانی نماینده مردم کردستان و عضو کمیسیون آموزش 09122185829

 جناب آقای سید کاظم موسوی نماینده مردم اردبیل و عضو کمیسیون آموزش 09141528209

 جناب آقای اعزازی ملکی نماینده مردم آذربایجان شرقی و عضو کمیسیون آموزش 09144051786

دوگانی نایب ریس کمیسیون فارس 09122454555

خانم اجرلو 09122176893

عباسپور تهران 09121120937

کریمی بابل 09111127775

فرهاد بشیری- نماینده پاکدشت 09123496821

اقای عباسی 09122185823 

عبدالحسین ناصری - نماینده گرگان و آق‌قلا 09111717366

سعدالله نصیری قیداری نماینده زنجان و طارم 09122418971

امیر طاهرخانی نماینده تاکستان 09121814283

علیرضا زاکانی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر 09123209886

عزت‌الله دهقان نماینده درود و ازنا 09121091946

نورالله حیدری دستنایی نماینده اردل، فارسان، کیار 09131852878

سیدمحمود حسینی دولت‌آبادی نماینده شاهین‌شهر، میمه و برخوار 09133265826

اسفندیار اختیاری کستویه یزد نماینده زرتشتیان 09131515307

غلامحسین مسعودی ریحان - نماینده اهر و هریس 09144261204

محمدرضا شعبانی - نماینده کرمانشاه 09181313384

سیدقدرت‌الله حسینی‌پور - نماینده مردم گچساران 09177118024

 دکتر صمد فدایی نماینده سنقر و کلیایی از شهرستان های کرمانشاه

09188377230


نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۹ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
سلام

دیشب با آقای نقوی صحبت کردم، ایشون گفتن طرح تووی کمیسیونه و شما حتما با آقای کریمی و عباسپور و اعضای کمیسیون صحبت کنین تا هم اون چیزی که می خواید دربیاد و هم زودتر به هیئت رئیسه داده بشه و بره توو نوبت صحن.
نماینده ها از پنج شنبه میان حوزشون به مدت یک هفته، از همین الان باهاشون تماس بگیرین و هماهنگ کنین که باهاشون صحبت کنین رودررو، بازهم تأکید میکنم بچه هایی که نمایندشون توو کمیسیون آموزش هست مدیون خودشون و عرق ریختن بچه ها هستند اگه بخوان نمه رو بدست نماینده ندن و توجیحش نکنن.
درضمن بنده تصمیم گرفتم کارشناسی رو بخونم و تموم کنم، انصراف ممنوع

نوشته شده در تاريخ شنبه ۷ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
سلام

2 تا موضوع مهم هست:

اول اینکه مثل اینکه در طرح قید شده " آموزش و پرورش درصورت نیاز میتواند این نیروها را استخدام کند " یعنی مورد چهارمی که ما نیاز داریم هنوز واقع نشده. 

دوم اینکه بعضی مراکز گفتن پسران غیرمعاف باید همین الان وضعیتشون رو مشخص کنن یا سربازی یا تحصیل من هم نمیدونم باید چیکار کرد.

دوستانی که با نماینده های کمیسیون ملاقات میخوان بکنن یا با نماینده ی مهمی در ارتباطن بهشون خبر بدن از این 2 مشکل تا بدونن چقد وضع ما اورژانسیه

نوشته شده در تاريخ جمعه ۶ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
سلام

دوستان لطف کنین با نمایندتون نه تماس بگیرین و نه زنگ بزنین، فقط ملاقات حضوری و دادن نامه.

دوستانی که نمایندشون توو کمیسیون آموزش هست لطفا حتما حتما حتما حتما برن پیش نمایندشون و نامه رو تحویل بدن و حتما تأکید کنن ما به مورد چهارم نیاز ویژه داریم، ما از طرف آقای کریمی پیگیریم و به محض اینکه بتونیم بفهمیم کی میان بابل میریم پیششون، بچه های زنجان و کهکیلویه و بویراحمد و پاکدشت تهران که میدونم نمایندشون توو کمیسیونه خواهشا مدیون خودتون و تلاش بچه ها نشید، بچه هایی که نمایندشون توو کمیسیون آموزش هست و اسم نبردم هم همینطور، اورژانسی پیگیر باشین، هیچ عذری قابل قبول نیست.

همه در صحبت با نماینده ها،ضمن توضیح درباره ی تربیت معلمی ها و شایستگی هاشون و رتبه های عالیشون، مشکلات رو انعکاس بدن تا نماینده کاملا توجیح بشه و بتونه در مقابل یه مخالف با دست پر از ما دفاع کنه.

میگن کار دختر خانوم ها و معاف ها تا آخر آبان حل میشه و آخر آبان میرن برای مصاحبه و ردیف میاد براشون!

بعضیا بخاطر همین حرف میگن خب پس ما کارمون درست شد دیگه، دیگه به تصویب قانون چه نیازی هست!

دوستان عزیز، این رو بدونین که اگه دست من باشه، یک روز که سهله، حتی یک دقیقه هم نمیزارم استخدام شما عقب بیفته و مایه ی خوشحالی ماست که بالاخره این پیگیری ها جواب بده.

اما چرا با این وجود بنده میگم که پیگیر باشین و با نمایندتون صحبت کنین و نامه رو برسونین دستش و درباره ی مورد چهارم تأکید کنین تا حتما تصویب شه؟ 

اومدیم و تا آخر آبان یک مشکلی پیش اومد و بازهم به وزارتخونه این امکان رو ندن تا بتونه استخدام بکنه، کما اینکه این اتفاق قبلا هم افتاد و همه شاهد هستید، خب آیا اونوقت پشیمونی فایده داره؟ 

هر آدم عاقلی احتمال خطا رو درنظر میگیره، کار عاقلانه اینه که همه همکاری کنیم توو کل کشور تا مورد چهارم به تصویب برسه تا با خیال آسوده برای یکبار و آخرین بار بدونیم که چه زمانی باید استخدام بشیم.

این سفره اییه که برای همه باز شده و یه فرصت طلییه، فکر نمیکنم این فرصت بازهم تکرار بشه برای ما، خواهشا همه همکاری کنین تا این فرصت طلایی از دست نره که بعدش پشیمون بشیم.

آقایون غیر معاف و کارشناسی ها هم باید تلاش کینن و اگر بشینین توو این موقعیت بدونین خیانت کردین به خودتون، به آیندتون و به تلاش بچه ها

در ضمن باز هم میگم به هر شکلی میتونین به اونایی که از این قضایا بی خبرن اطلاع بدین و از این وبلاگ مطلع کنیدشون تا همه هماهنگ عمل کنیم و طرح با موفقیت و کامل تصویب بشه.

نشه که مورد چهارم تصویب نشه و پشیمون بشیم که ای کاش به عقب برگردیم

نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۵ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
سلام

متأسفانه بعضی معافها و خانوم ها خودشون رو تافته ی جدا بافته می دونن، هرچی بهشون میگیم انگار نه انگار، تازه یه چیزم بدهکار می شیم بهشون! به این دسته باید عرض کنم که بعداز تصویب اصلاحیه ی طرح وضعیت ما برابر خواهد بود.

اما اگر نخواید همکاری کنید و ماده واحده ی چهارم به بند اضافه نشه و یا مورد تصویب قرار نگیره، در واقع کم کاری خیلی از شماست نه کم کاری وزیر یا وزارت یا مجلس، بنابراین اگر تلاش همگانی صورت نگیره و بعضی نماینده ها مخالفت کنند، بنده و دوستانی که پیگیر هستند دیگه برای کسی تلاش نخواهیم کرد واگر کسی آرزوی استخدم داره خودش باید پیگیر بشه.

شاید بعضی ها ناراحت بشن که چرا بنده این حرف رو میزنم، اما باید عرض کنم بنده وژدانم راحته که هر تلاشی از دستم بر میومد در طول 2 سال انجام دادم

" اگر خون دل بود ما خورده ایم، اگر داغ شرط ست ما دیده ایم ... "

و با پیگیری بچه ها کار تا اینجا رسید اما از این به بعدش به عهده ی همست حتی کسایی که در طول این 2 سال نشستند و منتظر استخدام شدند، دختر، پسر، کاردانی و کارشناسی فرقی نمیکنه، اگه نمایندتون رو مطلع و توجیح کردید و بهش اطلاع دادید که وضعیتمون چیه تا رأی مثبت بده که فواها ... ، اما اگه قراره بازم بشینید تا 4 نفر دیگه براتون کاری بکنن باید بگم اگه میشد این بار هم ما این کار رو انجام می دادیم ولی این دفعه اصلا امکانش نیست، اگر همه ی نماینده ها از جریان کار ما مطلع نباشن یا موافق نباشن یا اصلا نیمی مطلع و نیمی نامطلع باشند و مخالفت کنند، قطعا بند چهارم تصویب نمیشه و بازهم نیاز به پیگیریه، ولی همین جا اعلام میکنم اگه بند چهارم تصویب نشه بخاطر کم کاری شماست

و درصورت نیاز به پیگیری، بنده و دوستان فقط پیگیر کار خودمون خواهیم بود چون شما حقتون رو خودتون نخواستید و براش تلاش نکردید، بنده برای تلاشم هیچ تشکر و پاداش و ... ای نمی خوام و برای رضای خدا بوده هرکاری بوده.

بنابراین شما مسؤل مطلع کردن و گرفتن رضایت نماینده ی شهرتون هستید، اگر رأی مثبت بدن که شما وظیفتو در حق خودت انجام دادی، اما اگه رأی ممتنع یا منفی بدن، شما مقصرید چون یا نتونستی خوب و کامل توجیحش بکنی تا راضی بشه یا اصلا پیشش نرفتی.

چندت کنم حکایت، شرح اینقدر کفایت

باقی نمی توان گفت، الا به غمگساران

در ضمن خیلی ها هنوز از وجود چنین اخباری بی خبرن، شما بیننده ی محترم موظفید به اون بنده ی خداها خبر بدید تا اونها هم تلاششون رو بکنن، اینجوری نشه که باز یه عده بگن ما بی خبر بودیم از این قضایا، کسی به ما نگفت ...

درمورد یک فوریت طرح هم بگم که بعضیا میگن چون 2 فوریتش رأی نیاورد پس طرح دیر مطرح میشه یا مجلس موافقت نمیکنه، جدای از اینکه بعضی نماینده ها بی خبر بودن بخاطر کم کاری ماها و مخالفت کردن، باید عرض کنم تلاش هایی صورت گرفته تا طرح زودتر راهی صحن بشه، شما نگران زمان مطرح شدنش نباشید، طرح خیلی زودتر از اون چیزی که فکر میکنید میره توو صحن و مطرح میشه زود، شما به فکر رأی مثبت نمایندتون باشید.

نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۵ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
سلام

متن اصلاح شد و آمادست میتونین پرینت بگیرین و تحویل نماینده هاتون بدین

بازهم تأکید میکنم همه ی دانشجویان کشور موظف اند این کارو انجام بدند چه پسر چه دختر، چه کاردانی و چه کارشناسی، بند 4 هم برای همه ی دانشجویانه که خیلی مهمه، اگر کسانی هستند که از این وبلاگ   بی خبرن، خواهشا بهشون اطلاع بدید یا نامه رو در اختیارشون قرار بدید تا به نمایندشون برسونن.

عزیزانی که پارتی یا آشنای مهمی دارند حتما از این ابزار استفاده کنند و توسط اون شخص نامه رو مستقیما به نماینده برسونند.

  خانوم ها و پسران معاف و کارشناسی ها لطفا در دادن نامه به نماینده ها و صحبت با اونها همکاری کنین و نماینده ها رو مجاب کنین توو طرحی که داره ارائه میشه همکاری کنند وگرنه اگه استخدام نشدید گله نداشته باشید، این رو کاملا جدی عرض میکنم.

کارشناسی های محترم ما میتونیم کارشناسی ها رو جدا کنیم و فقط برای کاردانی تلاش کنیم ولی تا حالا این کارو نکردیم، حتی توو تهران این مطرح شد که کارشناسی ها رو آمارشون رو جدا کنیم ولی بنده مخالفت کردم بخاطر اینکه یه خواهری تماس گرفت و گفت من از سیستان هستم و دستم به جایی بند نیست و ما نماینده هم نداریم که پیگیری کنه و خواست دنبال کار اونها هم باشیم، قصد منت گذاشتن یا جسارت نیست، تنها حرفم اینه که همکاری کنین، همین، اونم برای خودتون نه من، پس توو این موقعیت خیلی حیاتی و مهم شما هم باید تلاش کنین و نامه رو به دست نمایندتون برسونین، دوستان لطفا این نکته رو به کارشناسی های مراکزشون اطلاع بدند.

نامه بصورت عکس

نامه بصورت PDF


نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۳ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
 سلام

مطلب مهمی هست که باید همه مطلع بشن

لطفا برید ادامه ی مطلب رو بخونید 
ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۲ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
" شما عزیزان که تا اینجا کمکمان کردید، خواهش میکنیم با یک یا علی به طرح تربیت معلمی ها خارج از نوبت رسیدگی کنید تا مشکلمان زودتر حل شود و سر کلاس برویم، ما و خانواده هایمان از این بلاتکلیفی 2 ساله جان به لب شده ایم، از زحماتتان ممنونیم عزیزان "

" خواهش میکنیم در اصلاح بند 111 " الزام آموزش و پرورش به استخدام همه ی دانشجویان ورودی 88 و فارغ التحصیل 90 نهایتا تا 1 ماه " را قید کنید تا آموزش و پرورش  استخداممان را نهایتا تا شروع ترم دوم انجام دهد و حداقل در ترم دوم سر کلاس حاضر باشیم، قدردان زحمات بی دریغتانیم "

" نمایندگان محترم اگر در اصلاح بند 111 آموزش و پرورش را ملزم به ( استخدام همه ی دانشجویان ورودی 88 و فارغ التحصیل 90 تا 1 ماه آینده نکنید) ممکن است بازهم مشکل ما حل نشود، خواهشمندیم این موضوع را عینا در ماده واحده ای جدا در طرح قید کنید تا مشکلات ما بالاخره به پایان برسد و هیچ بهانه ای برای تأخیر در استخداممان وجود نداشته باشد"

" ببخشید، ما قصد مزاحمت نداریم، این همه تأکید و وسواس ما بخاطر اینست که دیگر توانایی و تحمل شنیدن (برای استخدام شما منع قانونی وجود دارد) را نداریم، خواهش می کنیم با تصویب قانونی کامل و شامل برای همه ی دانشجویان ورودی 88 و فارغ التحصیل 90 ما را از این وضع ملال آور نجات دهید " 

سلام

این پیام ها رو فقط به نمایندگان کمیسیون آموزش بفرستید و هر فرد هم فقط یکی از این ها رو بفرسته، اون چیزی که توو پیام ها و تماس ها و صحبت با نماینده ها باید تأکید بشه اینه که قانونی که تصویب میشه :

- کامل و شامل باشه و برای همه اعم از دختر و پسر باشه

- حتما عبارت " استخدام کمتر از 1 ماه همه ی دانشجویان وردی 88 تربیت معلم و فارغ التحصیل 90 " باید توو تبصره ای جدا قید بشه " اگر نوشته بشه دانشجویان تربیت معلم بی فایدست، باید حتما نوشته بشه

" دانشجویان وردی 88 تربیت معلم و فارغ التحصیل 90 "

- ما نیاز داریم این طرح خیلی خیلی زودتر تصویب شه که ما بتونیم تا موقع اجراش ما حداقل ترم دوم استخدام و توو کلاس حاضر شیم بنابراین این قانون باید حتما الزام کنه که توو یه دوره ی یه ماهه ما " دانشجویان وردی 88 تربیت معلم و فارغ التحصیل 90 " استخدام شیم.

این پیام آخر هم برای همه ی نماینده هاست

 " عزیزان لحظه ها را برای تصویب نهایی طرح تربیت معلمی ها ( اصلاح بند 111 بودجه سال 90 ) می شماریم، با تصویب نهایی این طرح به ما کمک کنید تا خود و خانواده هایمان از این مشکل و سردرگمی و بلاتکلیفی 2 ساله نجات پیدا کنیم "

نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
سلام

ببینید هر طرحی توو کمیسیون یا بخش مربوط به خودش بررسی میشه و فوریت برای اینه که طرح های مهم زودتر و با فوریت بیشتر در کمیسیون های مربوط مطرح بشن و بعد از تصمیم گیری دربارشون به صحن بیان و همه ی نماینده ها برای تصویبش رأی بدن که اگه رأی مثبت بیاره تصویب میشه و اگه نیاره ...

آقای نصیری گفتن تلاششونو میکنن تا طرح هرچه زودتر بررسی بشه توو کمیسیون و در نتیجه زودتر هم بره توو صحن برای رأی گیری.

بعضی دوستان هم گفتن نماینده هایی که مخالفت کردن بخاطر این بوده که اگه 2 فوریت طرح تصویب میشد شورای نگهبان اشکال میگرفت ولی فکر نمیکنم چنین چیزی باشه ولی به هر حال حالا باید پیگیر تصویب نهاییش بود، بازهم از نماینده های محترم تشکر میکنم انشالله برای تصویبش هیچ مخالفی نباشه و با کل 300 تا رأی موافق تصویب شه.

نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱ آبان۱۳۹۰ توسط هادی |
خدا رو شکر که بالاخره طرح رفت توو صحن، جا داره از آقای نقوی تشکر ویژه داشته باشیم همچنین از آقای کریمی و نصیری و همه ی کسانی که با ما همکاری کردند و آقایونی که رأی به 2 فوریت ندادند هم غریبه نیستند همون کسانی اند که من و شما و پدر و مادرامون بهشون رأی دادیم ...

آقای نصیری گفتند گرچه 2 فوریتش تصویب نشده اما ما توو کمیسیون تمام تلاشمون رو میکینم که زود رسیدگی بشه و برای رأی گیری بره توو صحن.

آقایون این بخاطر کم کاری شماست، قرار بود همه نمایندشون رو راضی کنند، لااقل برای تصویب این طرح دیگه کم نزارین خواهشا، این طرح باید بدون هیچ مخالفی تصویب بشه ها، به همه ی اونایی که اینترنت ندارن یا بی خبرن اطلاع بدین که هر وقت لازم شد به نماینده ها اطلاع بدیم وقتی طرح اصلاح بند 111 بودجه ی 90 میاد توو صحن رأی مثبت بدن.

بازهم خدا رو شکر، دمش گرم، حواسش هست به ما ...


.: Weblog Themes By Blog Skin :.

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

اسلايدر